Informatievoorziening v.v. Schoonebeek en SWB

RTV Drenthe is gestopt met het aanbieden van sporttext via teletekst. TT337 is daarmee historie geworden! Op deze pagina starten we met name met het presenteren van de informatie met betrekking tot wedstrijden; programma en uitslagen. Deze pagina is nog in ontwikkeling.

v.v. Schoonebeek          1/8

PROGRAMMA vv SCHOONEBEEK:

 

woensdag 4 december
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
DSC ’65 2 Schoonebeek 3 1 – 3

 

zaterdag 7 december
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
KSC VR1 Schoonebeek VR1 Afgelast

 

zondag 8 december
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Schoonebeek 1 OVC ’21 1 14.00 Nw S’beek
Schoonebeek 2 VRIJ
Schoonebeek 3 Ter Apel ’96 3 10.00 Nw S’beek

 

zaterdag 14 december
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Schoonebeek VR1 DVC “59 VR1 14.00 Nw S’beek

 

zondag 15 december
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
DVC ’59 1 Schoonebeek 1 14.00 Nw Dordrecht
Schoonebeek 2 LEO (Loon) 3 11.30 Nw S’beek
Schoonebeek 3 VRIJ

 

B & B Afval Recycling BV
Tel: 0591-745 425 | www.bbrecycling.nl

v.v. Schoonebeek          2/8

PROGRAMMA JEUGD SWB:

 

ZATERDAG 7 december
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
CEC JO19-1 SWB JO19-1 3 – 1
Twedo JO17-1 SWB JO17-1 Afgelast
NKVV/Protos MO17-1 SWB MO17-1 Afgelast
Sweel JO15-2G SWB JO15-1 0 – 8
SWB JO13-1G HZVV JO13-2 1 – 2
SWB JO12-1 Raptim JO12-2G 12 – 1
Sweel JO11-1 SWB JO11-1 2 – 13
FC Assen MO11-1 SWB MO11-1 6 – 2
DZOH JO10-3 SWB JO10-1 7 – 5
SWB JO9-1 Klazienaveen JO9-3 15 – 1
SWB JO8-1G Weerdinge JO8-1G 12 – 1
SWB JO8-2G SVBC JO8-1G 17 – 2

 

Fiets-shop Harry Roosken
Tel: 0591 – 301 601

v.v. Schoonebeek          3/8

PROGRAMMA JEUGD SWB:

 

WOENSDAG 11 december
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
SWB JO19-1 SVBC JO19-1G 19.00 Weiteveen
ZATERDAG 14 december
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
SWB JO19-1 Borger JO19-2 14.00 Nw S’beek
SWB JO17-1   VRIJ
SWB MO17-1   VRIJ
SWB JO15-1   VRIJ
Raptim JO13-2 SWB JO13-1G 10.30 Coevorden
SWB JO12-1 Roswinkel JO12-1 11.30 Nw S’beek
Musselkanaal JO11-1 SWB JO11-1 09.00 Musselkanaal
SWB MO11-1   VRIJ
SWB JO10-1   VRIJ
SWB JO9-1   VRIJ
HH ’97 JO8-1 SWB JO8-1G 10.00 Holl.Veld 
SWB JO8-2G   VRIJ

 

Bouwbedrijf Striper en Zonen BV
0524-542351

v.v. Schoonebeek          4/8

Schoonebeek 1 selectie tegen OVC’21 1:

Aanwezig 12:30

Jeffrey Berens
Martin Berens
Jordy Bosch
Niek Huser
Justin Katuin
Rob Koers
Kevin Poker
Stijn Schepers
Dillan Schulte
Tim Slomp
Mike Stam
Leon Steffens
Rene Streuer
Niels Striper
Niek Weitering
Jesse Bosman 

Bart 06 – 15 15 39 58

Gasthof Brand – Twist 0049-115808608
www.gasthof-brand-emsland.de
gasthof-brand@web.de

v.v. Schoonebeek          5/8

Schoonebeek 2 vrij

Aanwezig voor de training 10:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

William 06 – 43 50 91 86

Bouwbedrijf Herbers BV
0524-541550

v.v. Schoonebeek          6/8

Schoonebeek 3 selectie tegen FC Ter Apel’96 3

Aanwezig 09:00

Tom Wubbels
Maurice Beerlink
Eduard Bos
Jeffrey Bosch
Stefan Hans
André Herbers
Lars Kamps
Matthijs Lambers
Ralph Levelink
Bob Lohuis
Dennis Möhlman
Daniel Roosken
Jordy Schepers
Patrick Scherpen
Robert Scherpen
Peter Striper
Jesper Swieters
Chris Veelenturf
Rik Wenneker
Sander Wubbels

 

Wouter: 06 – 13 84 07 06

Joldersma Wonen Schoonebeek
www.joldersma-wonen.nl

v.v. Schoonebeek          7/8

ZAALSCHEMA OSSEHAL

 

DATUM TEAM TIJD
Wo 4-12 Vacant 19:00-20:00
Zo 8-12

JO12

JO13

10:00-11:00

11:00-12:00

Wo 11-12

JO8 1&2

Vacant

18:00-19:00

19:00-20:00

Do 12-12 MO17 18:00-19:00
Vr 13-12 JO9 & JO10 18:00-19:00
Za 14-12

JO11

JO12

14:00-15:00

15:00-16:00

Zo 15-12 MO11 10:00-12:00

Cafe Bargerveen Nieuw Schoonebeek
0524-223863

v.v. Schoonebeek          8/8

AGENDA NIEUW SCHOONEBEEK

  • 9 december 19:00 uur, HB-JB
  • 13 december laatste training, afsluiting met live muziek
  • 16 december 20:00 uur, HB-SWB
  • 9, 10 & 11 januari 2020, Krat’81 zaalvoetbaltoernooi
  • 1 & 2 februari 2020, Bazar bij cafe Bargerveen
  • 6 juni 2020, 12 Apostelentoernooi
  • 13 & 14 juni 2020, Activiteitenweekend
  • 20 juni 2020, Medewerkersdag
  • 17 t/m 19 juli 2020, Volksfeest Nieuw Schoonebeek

 

 

 

Bohr Instrument Services BV

WWW.bohrbv.com