Informatievoorziening v.v. Schoonebeek en SWB

RTV Drenthe is gestopt met het aanbieden van sporttext via teletekst. TT337 is daarmee historie geworden! Op deze pagina starten we met name met het presenteren van de informatie met betrekking tot wedstrijden; programma en uitslagen. Deze pagina is nog in ontwikkeling.

v.v. Schoonebeek          1/8

BEKERPROGRAMMA SCHOONEBEEK :

ZATERDAG
26 SEPTEMBER
Schoonebeek VR1 Nieuw Balinge VR1 Uitgesteld
SCN VR1 Schoonebeek VR2 10.00 Nieuwlande

 

ZONDAG
27 SEPTEMBER
Schoonebeek 1 Sleen 1 14.00 Nw S’beek
HODO 2 Schoonebeek 2 10.30 Holl.veld
Schoonebeek 3 SVBC 2 UITGESTELD
Schoonebeek 4 Zandpol 2 10.00 Nw S’beek

 

ZATERDAG
3 OKTOBER
Wittev.Boys VR1 Schoonebeek VR1 14.00 Witteveen
Schoonebeek VR2 Erica ’86 VR1 11.00 Nw S’beek

 

ZONDAG
4 OKTOBER
Zwartem.Boys 1 Schoonebeek 1 14.00 Zwartemeer
Schoonebeek 2 WVV 3 11.30 Nw S’beek
DSC ’65 2 Schoonebeek 3 10.00 Dalerveen
Germanicus 4 Schoonebeek 4 10.00 Coevorden

B & B Afval Recycling BV
Tel: 0591-745 425 | www.bbrecycling.nl

v.v. Schoonebeek          2/8

PROGRAMMA SWB:

ZATERDAG

3 OKTOBER

SWB JO19-1 Emmen JO19-2 14.00 Weiteveen
SWB JO17-1 DZOH JO17-3 13.00 Nw S’beek
SWB JO15-1 Hoogeveen / Tiendeveen JO15-1 13.00 Weiteveen
SWB JO13-1 Erica JO13-1 11.00 Weiteveen
SWB JO12-1 DZOH JO12-1 11.00 Nw S’beek
Zwartem.Boys JO11-1 SWB JO11-1 10.15 Zwartemeer
SWB JO10-1 Drenthina JO10-3 09.00 Nw S’beek
SWB JO9-1 Bargeres JO9-1 09.30 Weiteveen
SWB JO8-1 Zwartem.Boys JO8-1 09.00 Nw S’beek

Fiets-shop Harry Roosken
Tel: 0591 – 301 601

v.v. Schoonebeek          3/8

PROGRAMMA SWB:

 

ZATERDAG
26 SEPTEMBER
Dwingeloo JO19-1 SWB JO19-1 Naar 30-09
SWB JO17-1 FC Coevorden JO17-2 13.00 Nw S’beek
Ter Apel ’96 JO15-1 SWB JO15-1 Naar 17-10
SWB JO13-1 Vrij
SWB JO12-1 Ter Apel ’96 JO12-1 11.00 Nw S’beek
CEC JO11-2G SWB JO11-1 09.30 Emmer Compascuum
Zwartem.Boys JO10-1 SWB JO10-1 09.00 Zwartemeer
Klazienaveen JO9-2 SWB JO9-1 10.30 Klazienaveen
Bargeres JO8-1G SWB JO8-1G 09.15 Emmen
WOENSDAG
30 SEPTEMBER
Ter Apel ’96 JO13-1 SWB JO13-1 18.30 Ter Apel
Dwingeloo JO19-1 SWB JO19-1 19.30 Dwingeloo

Bouwbedrijf Striper en Zonen BV
0524-542351

v.v. Schoonebeek          4/8

Selectie Schoonebeek 1 tegen Sleen:

Aanwezig:  12:30 uur

Jeffrey Berens
Martin Berens (K)
Johan Bos
Jordy Bosch
Jesse Bosman
Niek Huser
Justin Katuin
Tim Slomp
Dion Hoogenboom
Leon Steffens
Rene Streuer
Niek Weitering
Rob Koers (K)
Dennis Stiper
Jan Willem Wubkes

 

 

Gasthof Brand – Twist 0049-115808608
www.gasthof-brand-emsland.de
gasthof-brand@web.de

v.v. Schoonebeek          5/8

Selectie Schoonebeek 2 tegen HODO 2:

Aanwezig: 8.45 uur

Rob Koers (K)
Jorik Harbers
Sven Schepers
Thomas Schwieters
Chiel Steffens
Mart Wubbels
Casper Stoffers
Mischa Katuin
Justin Heijne
Dion Hoogenboom
Niels Striper
Niels Jonker
Bjorn Wubbels
Remco Huser

Bouwbedrijf Herbers BV
0524-541550

v.v. Schoonebeek          6/8

Selectie Schoonebeek 4 tegen Zandpol 2

Aanwezig 09:00 uur

Maurice Beerlink
Eduard Bos
Jeffrey Bosch
Stefan Hans
Werner Hoormann
Bob Lohuis
Dennis Möhlman
Patrick Scherpen
Peter Striper
Jesper Swieters
Chris Veelenturf
Rik Wenneker
Sander Wubbels
Jorn Wenneker

Alexander Rogge

 

 

 

Joldersma Wonen Schoonebeek
www.joldersma-wonen.nl

v.v. Schoonebeek          7/8

PROGRAMMA 35+ & VR2

 

VRIJDAG 25-9
Schoonebeek 35+1 CSVC 35+1 1 – 1
Schoonebeek 35+1 Germanicus 35+1 0 – 0
Raptim 35+1 Schoonebeek 35+1 2 – 2

 

 

VRIJDAG 25-9
Schoonebeek VR1 SVV ’04 VR1 7 – 0
Dalen/DSC VR1 Schoonebeek VR1 0 – 3
Schoonebeek VR1 Zandpol VR1 1 – 0
DSC ’65 VR1 Schoonebeek VR1 1 – 1

Cafe Bargerveen Nieuw Schoonebeek
0524-223863

v.v. Schoonebeek          8/8

AGENDA NIEUW SCHOONEBEEK

  • Juli 2021, Volksfeest Nieuw Schoonebeek 

Bohr Instrument Services BV

WWW.bohrbv.com