» Hoofdsponsor

Sinds de zomer van 2013 is UPDATE Discotheque te Meppen hoofdsponsor van v.v. Schoonebeek. 

 

 

 

 

UPDATE is dé unieke evenementenlocatie en discotheek in Meppen (Duitsland) en wordt geopend in het najaar van 2013. Laat je betoveren door de adembenemende sfeer in de verschillende zalen en beleef een grote variatie aan muzikale stijlen.

Laat je meeslepen door de geweldige shows met walking-acts en entertainers, spectaculaire feesten en live evenementen met line-ups van internationaal formaat. Waan je in de sfeer van luxe lifestyle in onze bistro, lounges en cocktailbar.

Wil je een verjaardag vieren of een bedrijfsfeest houden? UPDATE beschikt over VIP areas voor speciale evenementen. Deze areas kunnen geboekt worden via de VIP-hotline. Alle VIP-areas hebben een bar en security service.


 
Sponsoren
Banner